• Řešení k odstranění vlhkosti na zdech

  18/08/2014

  Vydalo Humydry

  Řešení k odstranění vlhkosti na zdech
  Jasným symptomem problému vlhkosti na zdech je poškození malby. Oloupané zdi, vlhké skvrny nebo přítomnost plísní nás upozorňují na důležitý problém, ne jenom na zdi, ale také na problém se zdravím obecně ve všech domácnostech. Objevte ohnisko problému vlhkosti a správným řešením předejdete bolestem hlavy.

  Publikováno Řešení vlhkosti

  Číst
 • Rady jak se zbavit zápachů z odpadkového koše

  05/08/2014

  Vydalo Humydry

  Rady jak se zbavit zápachů z odpadkového koše
  Je nevyvratitelné, že odpadky nepříjemně zapáchají. Potraviny a zbytky se rozkládají a zapáchají. Pokud nevynesete odpadky několik dní po sobě a máte je v kuchyni nebo na jiném uzavřeném místě, zápach může být velmi nepříjemný. Jednoduchou radou jako je úklid a prevence můžete zabránit tomu, aby odpadky, koš a kuchyně již nezapáchaly.

  Publikováno Řešení zápachu

  Číst
 • Nejlepší řešení jak zbavit skříně vlhkosti

  25/07/2014

  Vydalo Humydry

  Nejlepší řešení jak zbavit skříně vlhkosti
  Největším nepřítelem našeho oblečení uloženého ve skříni je nadměrná vlhkost. Vlhká skříň je živnou půdou pro to, aby oblečení zapáchalo vlhkem, vznikla plíseň, pro roztoče a moly je to nejlepší prostředí k bujení.

  Publikováno Řešení vlhkosti

  Číst
 • Rady jak se zbavit zápachů v lednici

  11/07/2014

  Vydalo Humydry

  Rady jak se zbavit zápachů v lednici
  I když potraviny balíme a využíváme různá oddělení v lednici, často je nemožné zabránit míchaní zápachů z potravin. Poradíme vám, jak jim zabránit a zbavit lednici nepříjemných zápachů. Jak vždy říkáme na našem blogu, první rada jak zabránit problémům je prevence. V případě zápachu z lednice, nejlepší prevencí je zabalit všechny potraviny do hermeticky uzavřeného obalu. Tímto předejdete zapáchání potravin.

  Publikováno Řešení zápachu

  Číst
 • Jak se zbavit zápachu obuvi?

  09/06/2014

  Vydalo Humydry

  Jak se zbavit zápachu obuvi?
  Ať zvedne ruku ten, komu doteď nezapáchala obuv. Potící se nohy, nošení obuvi nebo nedostatečné větrání jsou jednou z příčin zápachu bot. Nezoufejte, zápachu lze předcházet a odstranit ho.

  Publikováno Řešení zápachu

  Číst
Předchozí články »