VÝROBEK

Hlavní přínos výrobku:

Výrobky Humydry odvlhčovače, pohlcují vzdušnou vlhkost, když překročí hodnoty 50-60%. Přístroje obsahují absorpční krystaly, které v kontaktu se vzduchem, pohlcují přebytek vzdušné vlhkosti. Nevysušují vzduch, v případě nízké vlhkosti přestanou vlhkost pohlcovat a aktivují se jen tehdy, když vlhkost překročí doporučené hodnoty.

Škála výrobků je ideální pro zabránění problémů způsobenými kondenzační vlhkostí: skvrnám na zdech, plísni a zápachům. Mnoho z výrobků Humydry odvlhčovačů, kromě funkce odvlhčování, slouží také jako osvěžovače, dostupné v různých příjemných vůních.

Jejích použití je jednoduché a bez elektřiny.

Jaký typ potřebujete?

Humydry odvlhčovače jsou promyšlené výrobky, s dizajnem pro jakékoliv místo, s funkcí pro každou potřebu a s charakteristickou velikostí každého z nich.

Do místnosti kolem 35m2 doporučujeme Humydry Premium 1.000g. Do místnosti střední velikosti kolem 15m2 jsou ideální Humydry Premium 450g. Tyto dva výrobky jsou opatřeny systémem proti vylití, který zamezuje náhodným ztrátám tekutiny v případě nárazu nebo převržení.

Humydry Basic 250g je výrobek do malých prostor nebo středně velkých jako je pokoj nebo koupelna. K zabránění vlhkosti, špatných zápachů v krabicích, skříních nebo úložných bednách jsou vhodné výrobky Humydry Duplo 75g y Humydry Mobil 75g.

Jak funguje systém doplnění?

Výrobky Humydry odvlhčovače disponuji dvěma systémy náplní: univerzální náplně ve tkaném sáčku, které zabraňují přímému kontaktu s kůží s krystalem.

Dostupné jsou v sáčcích 250g, 450g a 1kg, neutrální nebo různě provoněné, fungující také jako osvěžovač.

Nebo náplně Fresh Tab, ve formě tablety 75 a 500g, 2 v 1, které obsahují tekutou vůni v kombinaci s odvlhčovačem a osvěžovačem,

nebo nové náplně Hygro Bag, vyrobené z průhledného materiálu schopného pohltit nadměrnou vlhkost a zadržet ji vevnitř, zabraňujíc jakémukoliv úniku.

Až se obsah tablety nebo krystalů spotřebuje, můžete vylít tekutinu a umístit novou náplň.

Kde je umístnit?

Výrobky Humydry odvlhčovače, můžete umístnit na jakékoliv místo nebo kde je to potřeba. Jejich účinek je stejný bez ohledu na umístnění, vždy když je na požadovaném místě odstraňuje vlhkost. Můžete je umístnit na podlahu, pod nábytek nebo postel, dovnitř skříní nebo krabic. Pokuste se je umístit tam, kde nehrozí nárazy a převržení, a zabraňte v kontaktu s dětmi.

Vysušují ovzduší? Optimální hodnota vlhkosti je 40-50%. Výrobky Humydry odvlhčovače udržují vlhkost v tomto rozmezí. Když vlhkost klesne pod 40%, krystály přestanou pohlcovat vzduch, což vede k tomu, že se vzduch nevysušuje. Naopak, když je vlhkost vysoká, obsah výrobku pohlcuje vlhkost a vy si můžete užívat zdravé a příjemné prostředí.

Za jak dlouho se vyřeší problém s nadměrnou vlhkostí? To závisí od množství vzdušné vlhkosti, ale pravidelným používáním výrobků Humydry vyřešíte špatný zápach, šíření plísní a vznik skvrn. V případě poškození v důsledku průniku vody z venku, zavolejte technickou pomoc.

Jaké výhody mají výrobky Humydry ve srovnání s elektrickými pohlcovači vlhkosti?

Výrobky HUMYDRY fungují bez elektřiny, proto je můžete umístnit na jakékoliv místo a na tolik míst jak si to přejete. A navíc, je to levnější.

Nedělají hluk
nespotřebovávají elektřinu
lze je umístnit na tolik míst, kolik je potřeba
fungují 24 hodin 365 dní v roce
regulují vlhkost když je potřeba
nevysušují vzduch
nevyžadují opravy
jsou levnější.

Na co si dávat pozor

Jsou výrobky Humydry bezpečné?

Výroba výrobků HUMYDRY zahrnuje 25 let výzkumu a inovací s cílem poskytnout spotřebitelům výrobky vysoké kvality a bezpečné na manipulaci.

Naše výrobky jsou opatřené materiálem a dizajnem z kvalitních materiálů, což je dělá bezpečné a odolné. Prvky jako systém proti vylití, bezpečnostní uzávěr, nebo systém proti převrácení v některých našich výrobcích, dělá jejích použití jisté a bezpečné v celém domě.

Složení a toxicita.

Absorpční krystaly výrobků HUMYDRY odvlhčovače jsou tvořené chloridem vápenatým, chemickou směsi využívanou ve farmaceutickém a potravinářském průmyslu.

Nejedná se o toxický produkt, ale může dráždit. Proto je dobré se vyhnout se kontaktu s očima, pokožkou a oblečením.
Taktéž držte mimo dosah dětí.

Následujte návod k použití konkrétního výrobku, jako jakéhokoliv chemického výrobku. Před použitím pozorně čtěte etiketu.
Opatření.

Přímý kontakt s očima a pokožkou může dráždit. Vdechnutí prachu chloridu vápenatého může dráždit dýchací cesty.

Doporučujeme vyhnout se kontaktu výrobku s pokožkou a zabránit kontaktu dětem a zvířatům.

V případě požití, neodkladně vyhledat lékařskou péči.

Jak umýt povrch který se dostal do kontaktu se slaným roztokem z výrobku Humydry odvlhčovač?

V případě vylití tekutiny na kovový nebo nesavý povrch, utřít vlhkou houbou a vodou.

V případě vylití na savý povrch je možné, že i po umytí zanechá skvrnu. Umyjte postižené místo opakovaně. V případě, ze skvrny přetrvají i několik dni, nezaručujeme úplné vymizení.

U skvrn na tkanině následujte instrukce, jak je očištit. U materiálu jako je papír nebo krabice je nelze vrátit do původního stavu v případě průniku slaného roztoku (voda s vysokou koncentrací solného roztoku) vytvořeného produkty Humydry odvlhčovačů.